برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.

** مدت زمان ارسال در شرایط عادی 3 الی 7 روز کاری می باشد.

***مشتریان محترمی که در روستاهای ایران زندگی می کنند برای دریافت کالای خود باهمراه داشتن کد 24 رقمی مرسوله و مدرک شناسایی به اداره پست شهر مربوطه برای دریافت کالای خود مراجعه فرمایند.

*** مشتریانی که دسترسی به تلگرام ندارند با پیامک با شماره زیر در ارتباط باشند تا کد رهگیری و یا بیجک باربری خود را دریافت نمایند.

0935-2257744

*** آن دسته از خریدارانی که از مبلغ  1/000/000 تومان به بالا از سایت چشم بازار خرید نموده اند  کد رهگیری یا بیجک باربری بصورت مستقیم برای آنها ارسال می گردد.

*** ساعت پیگیری پس از ثبت مرسوله در اداره پست مرکزی می باشد.

🛑⭕️ فروشگاه در روزهای پنجشنبه و جمعه هیچگونه ارسالی ندارد و مرسولات در اولین روز کاری بعد از جمعه تحویل اداره پست یا باربری می گردد.


تنهاد راه ارتباطی شما با ما از طریق پیامک ، تیکت و یا از طریق تلگرام با شماره 09352257744 مقدور می باشد.

******* لطفاً از تماس تلفنی با مجموعه خودداری فرمایید .    *******

*** هزینه ارسال با قیمتی ثابت  بدون احتساب وزن برای تهران و شهرستانها در نظر گرفته شده است و خریدار حق هیچ گونه اعتراضی را در این مورد ندارد و تنها می تواند تعداد کالای خریداری شده خود را بیشتر نماید.(تهران 20/000 تومان و شهرستانها 20/000 تومان  که با توجه به هزینه های جاری فروشگاه چشم بازار  می تواند در هر زمان افزایش یابد)

🛑⭕️ خریدار موظف می باشد بعد از مطالعه قوانین فروشگاه اقدام به خرید نماید و پس از خرید حق هیچ گونه اعتراضی را ندارد .

🛑⭕️ کالاهایی که گارانتی و مهلت تست دارند در توضیحات کالا درج می گردد. در غیر اینصورت شامل گارانتی و مهلت تست نمی گردند.

***حداقل خرید از فروشگاه را رعایت فرمایید.

🛑 برای خریدهای پایین تر از 1/000/000 تومان و برای نرم افزار و بازی های رایانه ای  و بازی کنسولهای مختلف پایین تر از 2/000/000 تومان به دلیل رعایت حقوق همکاران گرامی گارانتی و مهلت تست لحاظ نمی گردد .و خریدارانی که مبلغ کل خریدشان بدون هزینه ارسال از مبالغ یاد شده کمتر باشد  ، کالاهای خود را بدون گارانتی و مهلت تست دریافت می نمایند و از این بابت حق هیچگونه اعتراضی را ندارند.