[vc_row][vc_column][vc_column_text]

روش‌های ارسال

سرعت خرید را لمس کنید

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

فروشگاه چشم بازار با شرایط ارسال سریع‌ ، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.

در حال حاضر برای رفاه حال شما مشتریان گرامی امکان ارسال رایگان را نیز برای برخی از محصولات فروشگاه اینترنتی چشم بازار فراهم نموده ایم که در کنار هر محصول نوشته می شود.

تهران:

سفارش‌ها در شهر تهران، مطابق بازه زمانی که از طرف چشم بازار با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل داده می‌شود که بسته به زمان ثبت سفارش، از 3 الی 7 روز کاری خواهد بود.(با توجه به اوضاع و شرایط حاکم بر جامعه)

 

کرج:

سفارش‌ها در شهر کرج، مطابق بازه زمانی که از طرف چشم بازار با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل داده می‌شود که بسته به زمان ثبت سفارش، از 3 الی 7 روز کاری خواهد بود.

– هزینه ارسال برای تهران و کرج براساس تعرفه ثابت 20/000 تومان می باشد.

سایر شهرستانها

امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، 2-7 روز کاری وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.
نکات:

– هزینه ارسال برای سایرشهرها براساس تعرفه ثابت 20/000 تومان می باشد.

– اگرمبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– – لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
– سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از تهران و داخل تهران در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش وتحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصدسفارش بین 3 الی 7 روز کاری است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

– اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد ، هزینه ارسال در فاکتور درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق ایمیل info@cheshmebazar.com به چشم بازار اطلاع دهید.

اگر درباره دفترها و هزینه باربری نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، به بخش روش ارسال باربری در ادامه همین صفحه مراجعه کنید.

برای ارسال کالاهای حجیم و سنگین به شهرستانها کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.

* هزینه ارسال در کل ایران به صورت ثابت 20/000 تومان در نظر گرفته شده است .

  • این هزینه به هیچ عنوان از طرف خریدار در صورت تایید گزینه توافق قوانین و مقررات فروشگاه  در هنگام خرید قابل اعتراض نمی باشد و خریدار با تایید این گزینه ضمن اعلام خواندن تمام قوانین سایت فروشگاه چشم بازار ،اعلام موافقت خود را با این قوانین می نماید و حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب می نماید.و تنها می تواند تعداد کالاهای خود را افزایش دهد تا هزینه برای خود سرشکن شود.

**** قیمت های درج شده قیمتهای عمده می باشد .****

 

*** حد اقل خرید برای تهران 1/000/000تومان می باشد .

 

*** حداقل خرید برای سایر شهرستانها 1/000/000 تومان می باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]